Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku
  • Žaidimų aikštelių danga
Epdm-g

Liejama Epdm granulių danga

Liejama Epdm gumos  granulių danga- puikiai tinka žaidimų aikštelėms

74,57 EUR
4-6 savaitės
Aprašymas

ES nustatytuose saugumo standartuose (LST EN 1176) reikalaujama, kad vaikų žaidimų ir sporto aikštelėse būtų eksploatuojama saugi danga, sušvelninanti ,sugerianti  smūgį kritimo atveju.

Mūsų siūloma liejama EPDM danga turi saugumo standartus atitinkančius sertifikatus, yra ekologiška ir itin aukštos kokybės. Ši danga yra poliuretano ir EPDM gumos gabalėlių mišinys, idealiai tinkantis vaikų žaidimo aikštelėms, krepšinio aikštelėms, stadionams, takams ar aplink baseinus. EPDM sintetinė danga ne tik sugeria smūgį, saugo nuo nubrozdinimų, įbrėžimų bei galimų traumų, bet ir sukuria estetišką vaizdą. 

EPDM guminės dangos gamintojo sertifikatas

 

 

 

 

Priklausomai nuo žaidimų įrenginių aukščio arba konkrečiai žaidimo aikštelei keliamų reikalavimų, danga gali būti liejama įvairaus storio.

 

Šios dangos liejimo technologiją galima būtų suskirstyti į tris etapus:

  1. Kietas apatinis pagrindas, pvz. betonas, tankinta skalda
  2. Išlyginamasis, amortizuojantis juodų gumos granulių sluoksnis
  3. Spalvotos EPDM dangos sluoksnis

 

                                Dangos storis parenkamas pagal shemą žemiau

Įrengiant vaikų žaidimų akšteles rekomenduojame neapsiriboti viena EPDM dangos spalva. Siekiant skatinti vaikų lavinimąsi, siūlome aikštelėms pasirinkti kelias skirtingas spalvas, formuojant iš jų geometrines figūras, akcentuojant žaidimų įrangos vietas arba tiesiog sukuriant ištisus grafinius piešinius. 

 

Populiariausios grafinių piešinių temos: paplūdimys, džiunglės, gatvė su eismo juostomis, skaičiai, raidės-šokdynės, geometrinės figūros. Piešinį sukurtume ir išlietume pagal jūsų pageidavimus ir poreikius.

 

 

Viršutinis spalvotas EPDM dangos sluoksnis gali būti liejamas vienspalvis arba kelių spalvų mišiniu. Kad lengviau įsivaizduotumėte norimą spalvų mišinį, siūlome pasinaudoti virtualia EPDM dangos granulių spalvų maišykle: EPDM spalvų maišyklė

 

Guminės dangos kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Norėdami sužinoti kainą siūskite užklausą mums.

 

Kainai nustatyti reikia norimos dangos storio, spalvos, kvadratūros, objekto vietos. Dangai įrengti reikalingas kietas pagrindas kurį taip pat galime įrengti.

 

 

EPDM spalvų paletė: