Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku

Vaikų žaidimų aikštelių įranga

Lauko žaidimų aikštelės vaikams Vaikams nebūna blogo oro. Jei tik yra pakankamai juos dominančios, pagal amžių tinkamos ir smagios veiklos, jie lauke gali praleisti begalę valandų. Šiais laikais, kai lauko pramogoms tenka „kovoti“ dėl vaikų dėmesio su išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriniais žaidimais, planšetėmis, telefonais, labai svarbu, kad jos būtų išties patrauklios, lengvai...

Lauko žaidimų aikštelės vaikams

Vaikams nebūna blogo oro. Jei tik yra pakankamai juos dominančios, pagal amžių tinkamos ir smagios veiklos, jie lauke gali praleisti begalę valandų. Šiais laikais, kai lauko pramogoms tenka „kovoti“ dėl vaikų dėmesio su išmaniaisiais įrenginiais, kompiuteriniais žaidimais, planšetėmis, telefonais, labai svarbu, kad jos būtų išties patrauklios, lengvai prieinamos ir atitinkančios mažųjų poreikius. Tik kokybiškos, saugios ir įdomios lauko žaidimų aikštelės gali atitikti šiandieninės visuomenės poreikius.

Žaidimų aikštelių įranga

Aikštelių funkcionalumas yra esminis iššūkis, siekiant, kad jos būtų naudojamos ilgai ir noriai. Vaikams gana greitai nusibosta ta pati veikla, tad aikštelėse turi būti kuo daugiau įvairiai veiklai tinkamų įrenginių. Parkelis.lt siūlo itin platų sūpynių, karstyklių, karuselių, smėlio dėžių ir  kt. pasirinkimą.  Atkreipiame dėmesį į tai, kad galime pasiūlyti ir kompleksines žaidimų aikšteles. Jas sudaro ne pavieniai įrenginiai, o visumą sudarantys elementai, pavyzdžiui: iš kelių skirtingų elementų sujungti laipiojimo/gimnastikos įrenginiai, daugiafunkciniai namukai-čiuožyklos ir pan.

Žaidimų aikštelių įrangos asortimentas išties platus, tad galima pagal poreikį parinkti ne tik įrangos funkcionalumą, bet dizainą, bei medžiagas (medis, metalas, HPL ir kt.). Tai leidžia patenkinti įvairius poreikius, nuo individualių kiemų, viešųjų miesto erdvių iki vaikų daželių ar mokyklų  lauko žaidimų aikštelių. Jeigu sūpynės, smėlio dėžės, karstyklės ar šokliukai, jau yra dažni ir beveik visose lauko žaidimų aikštelėse sutinkami elementai, tai, pavyzdžiui, labirintai, tilteliai, tuneliai Lietuvoje vis dar yra naujovė. O vaikams ypatingai patinka, dar neišbandyti dalykai. Parkelis.lt lauko žaidimų aikštelių elementų pasiūla leidžia kurti ir temines aikšteles. Traukinių, laivų ir kitų objektų imitacijos multifunkciniai įrenginiai pasitarnauja kuriant temines aikšteles.

Neįgaliųjų įranga

Sveikoje visuomenėje, kiekvienas narys jaučiasi reikalingas, todėl itin svarbu vaikų žaidimų aikštelėse numatyti specialius įrenginius neįgaliesiems. Parkelis.lt siūlo platų pasirinkimą lauko žaidimo aikštelių elementų skirtų judėjimo ar kitas negalias turintiems vaikams. Tai ir specialios paaukštintos, patogiai iš neįgaliojo vežimėlio pasiekiamos smėlio dėžės, ir saugios sūpynės ar ištisi žaidimų kompleksai, kuriuose kiekvienas atras sau smagios veiklos.

Akrobat, Robinia ir kitos specialios linijos

Parkelis.lt prekiauja ir specializuotų linijų lauko žaidimų aikštelių įrenginiais. Pavyzdžiui Akrobat liniją sudaro sudėtingesni, karstymuisi skirti įrenginiai, kurie itin lavina vaikų pasitikėjimą savimi, gebėjimą įveikti kliūtis ir fizinę ištvermę.

Robinia linija pasižymi natūraliomis formomis, kurios skatina vaikų fantaziją ir ypač gerai įsilieja į aplinką.

Taip pat turime MINI liniją, skirtą patiems mažiausiems, medinę EKO liniją ir kt.

Paslaugos: gamyba, įrengimas, konsultavimas, pardavimas

Parkelis.lt paslaugų paketą sudaro ne tik lauko žaidimų aikštelių įrangos pardavimas, įrengimas ir priežiūra. Visų pirma, mes konsultuojame klientus, padedame jiems pasirinkti tinkamiausius įrenginius pagal projektą, arba sukuriame projektą, pasiūlome būsimos žaidimų aikštelės brėžinį.

Aikšteles įrengiame nuo A iki Z. Visų pirma pasirūpiname pagrindu. Lauko žaidimų aikštelėse itin svarbi saugi, kritimo smūgius sušvelninanti danga. Parkelis.lt komanda parduoda ir kloja specialią guminę dangą. Ši danga ne tik puikiai atlieka savo funkciją, yra patvari ir ilgaamžė, bet ir gali būti įvairių spalvų. Pagal paruoštą brėžinį, galima išlieti įvairias figūras, su žaidimų aikštelės įranga ir aplinka derančius ornamentus ar piešinius.

Sertifikuotos vaikų lauko žaidimų aikštelės įrengimo reikalavimai

Kaip jau minėta, renkantis bet kokias lauko pramogas pirmoje vietoje yra saugumas. Parkelis.lt siūlo tik sertifikuotus įrenginius. Taip pat teikiame paslaugas, atnaujinti vaikų žaidimų aikšteles prie ikimokyklinio ugdymo ar panašių įstaigų, kai šios neatitinka šalyje galiojančių saugumo standartų.

Privalumai

Jau ne vienerius metus užsiimame vaikų lauko žaidimo aikštelių projektavimu, įrengimu, prekyba įrenginiais, montavimu bei priežiūra, todėl esame atsirinkę tik patikimus, aukščiausius kokybės standartus savo gaminiams keliančius tiekėjus. Todėl visada garantuojame, kad įrengta vaikų žaidimų aikštelė bus kokybiška, ilgaamžė ir atitinkanti lūkesčius.

Aktyvūs filtrai

Žaidimų bokštas Crossfit

Kaina 595,56 EUR
Standartinė komplektacojoje tik rėmas. Galima komplektuoti su įvairiais priedais....

Lauko pavėsinė

Kaina 8 415,55 EUR
Namelis vaikams su suoliukais. Gaminys pastatomas. Puikiai tinka vaikų darželiams.