Šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspaudę mygtuką "Sutinku", Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku
Viskas dviratininkų patogumui

Viskas dviratininkų patogumui

Dviratis - itin patogi ir ekologiška susisiekimo priemonė, kurią mielai naudoja daugelio didžiųjų Europos miestų gyventojai. Lietuvoje, taip pat, siekiant mažinti oro taršą, bei reguliuoti eismo srautus, nuolatos plečiamas dviračių takų tinklas, tačiau patogiam keliavimui dviračiais vien to nepakanka. 

Mūsų asortimente rasite platų dviračių stovų pasirinkimą. Visi stovai pagaminti iš nerūdijančio plieno, yra atsparūs aplinkos poveikiui. 

Dviračių stovai gali tapti ne tik puikiai funkciją atliekančiu daiktu, bet ir aplinką puošiančia detale, todėl siūlome ne tik įprastų, bet ir originalių formų, netikėto dizaino dviračių stovų. 

Šalto klimato šalyse, kur dažni krituliai, patogu įrengti stogines dviračiams, taip juos apsaugant nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio. 

Miestų ir miestelių gatvėse pravartu įrengti atramas dviratininkams prie sankryžų, kad keliaujant dviračiu nereikėtų sustojus prie šviesoforo nuo jo nulipti. Tokias atramas galima naudoti ir ilguose dviračių takuose, kaip vietas trumpam atokvėpiui. 

Komentuoti